Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Arpa Akik Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı bilekliğimiz Silindir Arpa Akik taşlarından yapılmaktadır. Arpa akik, parlak renkleri ve eşsiz desenleri ile öne çıkan bir taştır. El yapımı olması nedeniyle benzersiz bir tasarıma sahiptir ve kişisel bir dokunuş taşır. Bileklik, herhangi bir elbise veya aksesuar ile uyumlu olacak şekilde tasarlandı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu bileklik hem günlük hayatta hem de özel davetlerde kullanabileceğiniz bir aksesuardır.

Ürünümüzde 8x12mm Arpa akik taşları ve 1,5mm kore ipi kullanılmaktadır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...