Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Akik ve Hematit Taşı Siyah Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Siyah akik, doğanın muhteşem bir hediyesidir ve bu özel bileklik, siyah akik taşının güzellik ve enerjisi ile tasarlandı. Her biri el yapımı özenle işlenmiş olan bu bileklik, zarafet ve kişisel ifadeyi bir araya getiriyor.
Siyah akik, güçlü enerjisi ve zarif estetiğiyle sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunar. Bu bileklik, özel günlerde veya sadece düşünceli bir jest olarak mükemmel bir seçenektir.
Siyah Akik Taşları: Siyah akik, güç, koruma ve denge sembolüdür. Bu bileklik, siyah akik taşlarının enerjisini taşır. El Yapımı: Her bileklik, usta zanaatkârlarımız tarafından özenle tasarlanmış ve el yapımıdır.
Siyah akik, güçlü enerjisi ve zarif estetiğiyle sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunar. Bu bileklik, özel günlerde veya sadece düşünceli bir jest olarak mükemmel bir seçenektir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
5x9mm Akik Taşı
5x2mm Hematit Taşı
Kore İpi

ÖNEMLİ UYARI

Ürünlerimiz doğal taş olmasından dolayı görseldeki desenlerden farklılık göstermektedir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...