Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Yeşim Taşı Köşeli Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Yeşim taşı, doğal bir taş çeşididir ve yeşil renk tonlarına sahiptir. Yeşim taşı, güçlü bir enerjiye sahip olduğu için geleneksel Çin tıbbında, ruhsal ve fiziksel iyileştirme amacıyla kullanılmıştır. Bu nedenle, yeşim taşı hem dekorasyon amaçlı hem de farklı kullanım alanları için popüler bir seçimdir.

Köşeli silindir formunda el yapımı bir bileklik, doğal yeşim taşı kullanılarak üretilmiştir. Bu bileklik, bilek çevresine uyum sağlayan esnek bir yapısı vardır. Bileklik yüzeyinde, taşların doğal desenleriyle uyumlu, el yapımı detaylar yer almaktadır.

Köşeli silindir formu, bileklik yüzeyinde taşların doğal desenleri ile uyum sağlar ve bileklik kolayca giyilip çıkarılabilir. Bu bileklik, günlük kullanımda veya özel günlerde kullanılabilecek şık bir aksesuardır. 

Sonuç olarak, bu el yapımı bileklik, doğal yeşim taşının enerjisini taşıyan ve zarif bir tasarıma sahip, şık bir aksesuardır. Günlük kullanımda veya özel günlerde giyilebilir ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir.

Ürünümüzde kullanılan materyaller:

8x11mm Köşeli Silindir Yeşim taşı

4x2mm Hematit taşı

1,3cm Zamak Düğme

1.5mm Kore ipi

 

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Yeşim Taşı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...