Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kırmızı ve Pembe Varisli Turkuaz Taşı Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Bu el yapımı kırmızı varisli turkuaz taşı bileklik, göz alıcı güzelliği ile dikkat çeken bir takıdır. Turkuaz taşı, yüzyıllardır hem takı hem de spiritüel amaçlar için kullanılan bir taştır. Kırmızı varisler ise taşın benzersiz yapısını ve doğal güzelliğini vurgulayan bir detaydır.

Bu bileklik, turkuaz taşının canlı mavi rengini kırmızı varislerle harmanlayarak eşsiz bir tasarım yaratır. El yapımı olarak üretilen bu bileklik, her bir detayı özenle işlenmiştir. Bilekliğin zinciri ince ve zariftir, ancak sağlam bir yapıya sahiptir, böylece günlük kullanıma uygun bir takıdır.

Bu bilekliği kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük kullanımda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu takı, özellikle yaz aylarında bronzlaşmış teninizin üzerinde harika bir görüntü oluşturacaktır. Ayrıca sevdiklerinize hediye olarak da düşünebileceğiniz bu bileklik, onlara benzersiz bir hediye vermenizi sağlar.

Ürünümüzde kullanılan materyaller;

4x4mm Kırmızı varisli turkuaz taşı,

4x2mm Hematit taşı rondela,

Kore İpi

Zamak Düğme

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüTurkuaz
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...