Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Sıkça Sorulan Sorular

Doğal taşlar, yıllar boyunca doğada oluşmuş ve işlenmemiş değerli minerallerdir. Takılarımızda kullanılan doğal taşlar, benzersiz renk ve desenlere sahiptir. Doğal taşlar enerji taşıyıcı özellikleri ile de bilinir ve takılarımıza anlam ve güzellik katar.
Takılarımız yüksek kaliteli orijinal doğal taşlar, değerli madenler ve el işçiliği ile üretilmektedir. Kullandığımız malzemeler takıların dayanıklılığını ve estetiğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla seçilir.
Bilek ölçünüzü bir mezura ile bileğinizin çevresini boşluk bırakmadan ölçerek alabilirsiniz. Lütfen bilek ölçünüzü alırken mezurayı sıkmayın ya da boşluk bırakmayın. Net ölçü almanız daha sağlıklı olacaktır.
Sipariş vermek çok basittir. Web sitemizden istediğiniz takıyı seçip sepete ekledikten sonra, ödeme adımlarını takip ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Siparişinizin hazırlık süresi ürün adetine göre değişebilir. Genellikle 1-2 iş günü içinde kargoya verilir. Kargonuzun size teslim süresi ise konumunuza ve kargo yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Ürünlerimizde herhangi bir problem yaşarsanız, iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Kullanılmamış tekrar satışa uygun ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değişim talep edebilirsiniz. Kullanılmış ürünler iade alınmamaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...