Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Sodalit, Havlit, Yıldız Taşı Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Şıklığın ve Enerjinin İhtişamı: El Yapımı Sodalit, Havlit ve Yıldız Taşı Bileklikleri Sizlere, doğanın bize armağan ettiği bu eşsiz taşların büyüleyici dünyasını sunuyoruz. El yapımı olan bu sodalit, havlit ve yıldız taşı bileklikleri, zarafeti ve enerjiyi bir araya getiriyor. Her biri özenle seçilmiş taşlarla el yapımı olarak üretilen bu bileklikler, hem estetik açıdan büyüleyici hem de spiritüel bir deneyim sunuyor.

Her bileklik, ustalarımız tarafından özenle tasarlanmış ve el yapımıdır. Sodalit, havlit ve yıldız taşının güzelliği, bileğinizdeki bu zarif tasarımla buluşur. Hem gündelik hem de özel günlerde giyilebilen bu bileklikler, sizin için anlam taşıyan bir hediye veya kendi kendinizi şımartmak için mükemmel bir seçenektir.

El yapımı sodalit, havlit ve yıldız taşı bileklikleriyle kendinize veya sevdiklerinize özel bir hediye verin. Doğanın bu mucizevi taşlarının gücünü hissedin ve yaşamınıza bir dokunuş ekleyin.

Ürünümüzde 5x8mm Sodalit, Havlit ve Yıldız taşı ile beraber 5*2mm hematit taşları kullanılmıştır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
MateryalDoğal Taş
Taş TürüHavlit , Sodalit , Yıldız Taşı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...