Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Galaksi Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Eşsiz Tasarım, Doğal Güzellik: Obsidyen, Havlit, Ametist ve diğer doğal taşlarla el yapımı olan bu bileklikler, benzersiz tasarımlarıyla doğanın gücünü ve güzelliğini bileğinizde hissettirir.

 Her Taşın Kendine Özgü Enerjisi: Obsidyen'den gelen sakinlik, Ametist'in huzuru, Kaplangözü'nün gücü... Her taşın benzersiz enerjisiyle kendinizi dengeleyin ve güçlendirin.

Hint Akiği'nin sıcak tonları, Sodalit'in mavi mistikliği, Jasper'ın doğal dokusu ve Kırmızı Akik'in canlı enerjisiyle bileklerinizde renkli bir şölen yaşayın.

Doğanın bu özel bileklikleri, her biri özenle hazırlandığından benzersiz ve özel bir hediye seçeneği sunar.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,

5*8mm Havlit - Ametist - Kaplangözü - Yıldız Taşı -  Hint Akiği -Sodalit - Jasper - Kırmızı Akik Taşı
5x2mm Hematit Taşı
Kore İpi
SevenArtJewelry Zamak Düğme


ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıka kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Havlit , Hint Akiği , Kaplan Gözü , Obsidyen , Sodalit , Yıldız Taşı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...