Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Akuamarin Köşeli Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı Akuamarin Köşeli Silindir Bileklik, benzersiz bir tarz ve güzellik sunar. Akuamarin taşları, yeşil renkleri ile doğal bir güzellik ve renk oluştururken, köşeli silindir şekli bilekliklere sağlamlık ve dayanıklılık katmaktadır. Her bileklik, el yapımı olarak üretilir ve benzersiz bir desen oluşturur. Bu bileklikler, günlük kullanım için mükemmel bir seçimdir veya hediye olarak arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize harika bir seçim olacaktır. Bu benzersiz ve el yapımı bileklikleri bugün keşfedin ve benzersiz tarzınızı ortaya çıkarın.

Ürünümüzde 8x11mm Akuamarin taşı ve 2x4mm Hematit taşları kullanılmıştır.

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...