Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Morganit Köşeli Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürünümüz el yapımı Morganit ve Hematit doğaltaşlarından oluşmaktadır. Farklı ölçü taleplerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

                          Künye
Doğal TaşMorganit Taşı 8x11mm
Doğal TaşHematit Taşı 3x2mm
DüğmeKaplamalı Zamak (Nikel Free)

Ürünler gerçek doğal taş olmasından dolayı ebatlarında küçük farklılıklar olabilmektedir.

Morganit Taşı Nedir?

Pembe beril olarak ta bilinen morganit, ilk olarak 20. yy başlarında Güney Kaliforniya’da keşfedildi. Pembeden şeftali tonlarına doğru bir renk skalasına sahip olan morganit, akuamarin ve zümrüt gibi beril grubuna aittir. Başlıca çıkarıldığı yerler; İtalya, Brezilya, Mozambik, Zimbave, Pakistan, Amerika, Namibya’dır.

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüMorganit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...