Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Mookait Jasper ve Hematit Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Mookait Jasper'ın sıcak tonları ve Hematit'in çarpıcı rengiyle bu bileklik, doğal güzellik ve tarzı bir araya getirir. Her bileklik, dikkatlice seçilmiş Mookait Jasper ve Hematit taşlarının ustaca el işçiliğiyle özenle yapılmıştır.

Hem günlük giyimle uyumlu hem de özel günler için mükemmel bir aksesuardır. Kendiniz için bir hediye olarak ya da sevdiklerinize anlamlı bir armağan olarak tercih edilebilir.

Doğal taşların gücünü taşıyan bu benzersiz bilekliği keşfedin ve doğanın zarafetini yaşamınıza dahil edin.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8x11mm Mookait Jasper Taşı
4x2mm Hematit Taşı
Kore ipi
Seven Art Jewelry Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Jasper
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...