Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Aventurin Uçlu, Sodalit, Jasper, Akik, Lapis Lazuli, Doğal Taş, Bohem Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Doğanın muhteşem güzellikleri, stilinizi ve ruhunuzu yansıtmak için mükemmel bir yoldur. Bohem tarzının büyüsünü yakalayın ve kendinizi doğanın kucaklayıcı kollarına bırakın.
Bu özel Bohem Kolye, doğanın en güzel armağanlarından ilham alınarak tasarlandı. Her bir taş, kendine özgü enerji ve güzellik taşıyor.
Her bir taşın benzersiz özelliklerini keşfedin ve bu kolyeyle günlük yaşamınıza bir dokunuş katın. Bohem tarzının rahatlığını ve özgürlüğünü yaşayın.
Sadece doğal taşların güzelliği değil, aynı zamanda bu kolyenin el yapımı zarafeti de sizi büyüleyecek. Kalite ve estetik, bu tasarımın temelini oluşturuyor.
Kendinizi ifade etmek için doğanın gücünden ilham alın. Bohem Doğal Taş Kolyesi ile doğanın güzelliğini taşıyın.

Kolyemiz 70 cm'dir

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,

4-5 cm Mavi Aventurine Kolye Ucu ( Taşlar benzersiz olduğu için Şekil ve Renk Tonlarında çok az değişiklik olabilir)
8 mm Küre Kesim Lapis lazuli
5*8 mm Silindir Sodalit
4*4 mm Silindir Sodalite
13*4 mm Silindir Jasper
8*5 mm Düze kesim Jasper
8*5 mm Düz Kesim Sodalit
4*2 mm rondela Jasper
11*8 mm Akik
 Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Aventurin , Jasper , Lapis Lazuli (Lacivert) , Sodalit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...