Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü, Akik, Dumanlı Kuvars Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı kolye, doğanın güzelliklerini yansıtan özel bir tasarımdır. Kaplan gözü akik taşları ve dumanlı kuvars, kolyenin başlıca özellikleridir ve bir araya geldiklerinde oldukça şık bir görünüm oluştururlar.

Kolyenin başlığı, büyüleyici bir kaplan gözü akik taşıdır. Bu taş, kahverengi tonları ve beyaz çizgileriyle dikkat çekici bir görünüme sahiptir.

Kolyenin ucu ise dumanlı kuvars taşıyla süslenmiştir. Bu taşın rengi, hafif gri tonlarına sahiptir ve içindeki bulutlu desenler oldukça çarpıcı bir etki yaratır.

Bu şık kolye, günlük giyim veya özel bir etkinlik için mükemmel bir aksesuardır. Hem kadınlar hem de erkekler için uygun olup, kendiniz için veya sevdikleriniz için özel bir hediye olarak da tercih edilebilir.

 

Kolyemiz 80 cm olarak üretilmektedir.

 

Kullanılan Materyaller

 

4-5 cm Dumanlı Kuvars Kolye ucu

4×11 mm Dikdörtgen Kaplan Gözü

6 mm küre Kaplan Gözü

6*3 mm Rondela Siyah Akik

6*3 mm Rondela Kaplan Gözü

 

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Dumanlı Kuvars , Kaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...