Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü Uçlu Bohem Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı kaplan gözü uçlu bohem kolye, doğal taş severlerin beğenisini kazanan özgün bir aksesuardır. Kolyenin ana taşı olan kaplan gözü, doğal bir taş olup, kahverengi tonları içinde siyah çizgilerle göz alıcı bir görünüme sahiptir.

Kolyenin zinciri altın rengindedir ve kolyenin gösterişli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Kaplan gözü taşı da özenle işlenmiştir ve yüksek kaliteli bir el işçiliği ile hazırlanmıştır. Bu da kolyenin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

El yapımı kaplan gözü uçlu bohem kolye, sade ve şık tasarımı ile her türlü kıyafete uyum sağlar. Özellikle bohem tarzını benimseyenlerin ve doğal taşları sevenlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Hem günlük kullanıma uygun, hem de özel günlerde şık bir seçenek olarak tercih edilebilir. Ayrıca, özel bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir.

Ürünümüzde kullanılan materyaller;

4-5 cm Kaplan Gözü Kolye Ucu,

Lapis Lazuli, Sodalit, Akik, Jasper taşları

Kore İpi

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüKaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...