Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü, Akik ve Hematit Taşı Bohem Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Bu eşsiz Bohem Kolye, doğanın gizemini ve doğal taşların enerjisini zarif bir şekilde bir araya getirir. Kaplan Gözü, Akik ve Hematit taşlarının güçlü ve benzersiz enerjileri, bu kolyeyi hem şık hem de anlamlı bir aksesuar haline getirir.

Bohem Tarzı ve Zarif Tasarım: Bu kolye, bohem tarzının estetiği ile minimalist tasarımın zarafetini bir araya getirir. Herhangi bir kıyafeti tamamlamak için mükemmel bir seçenektir.

Enerji ve Şıklık: Kaplan Gözü, Akik ve Hematit Taşı'nın bir araya geldiği bu Bohem Kolye, hem enerjinizi yükseltmek hem de şıklığınızı tamamlamak için harika bir yoldur.

Doğal taşların benzersiz yapısı nedeniyle ürün görseldekiyle hafif farklılık gösterebilir.

Doğanın gücünü ve zarafetini taşıyan bu Kaplan Gözü, Akik ve Hematit Taşı Bohem Kolyeyi şimdi sipariş verin ve enerjiyi dengelemenin keyfini çıkarın!"

Ürünümüz 60 cm olarak üretilmektedir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
4x4mm Akik Taşı
5x8mm Kaplan Gözü Taşı
4x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit , Kaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...