Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü ve Akik Doğal Taş Slim Makrome Bileklik, Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
El emeği ile özenle tasarlanan bu eşsiz bileklik, hem estetik bir zarafet sunar hem de içsel dengeyi teşvik eder. Kaplan Gözü ve Akik taşlarının doğal güzelliği, bu bilekliği özel kılar. Ayarlanabilir yapısı sayesinde her bileğe mükemmel uyum sağlar.

Ürünümüzde kullanılan materyaller:
5x8 mm Kaplan Gözü Silindir Kesim,
4mm Küp Akik tAŞI
4x1mm Hematit Taşı,
5x1mm Hematit Taşı 
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Kaplan Gözü
Kombin Ürünler
Ürününüzü aşağıdaki ürünler ile kombinleyebilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...