Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Terahertz (Titreşim Taşı) Makrome Bileklik 8mm

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Doğal Terahertz taşı, antik çağlardan beri iç huzur ve enerji dengelemesi için kullanılmıştır. Bu bileklik, içindeki güçlü titreşim taşı sayesinde ruhsal ve fiziksel dengeyi destekler.
endini sakin, odaklanmış ve enerjik hissetmek istiyorsan, Terahertz Makrome Bileklik tam sana göre! Günlük hayatın stresinden arınmak ve iç huzurunu bulmak için mükemmel bir araç.
El yapımı ve özenle işlenmiş olan bu bileklik, benzersiz tasarımıyla herkesin tarzına uyum sağlar. Her biri özel olarak seçilen taşlarla tasarlanmıştır, böylece senin için en uygun enerjiyi yansıtır.
Doğal malzemeler kullanılarak yapılmış olan Terahertz Makrome Bileklik, sadece senin ruhunun iyiliği için değil, aynı zamanda doğaya da saygılı bir seçimdir.
İç huzuru bulmak ve enerjini yükseltmek için Terahertz Makrome Bileklik'i bugün deneyin! Kendi benzersiz titreşim enerjinizi keşfedin ve hayatınıza pozitif bir dönüşüm getirin.

Ayarlanabilir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8mm Terahertz Taşı (Titreşim Taşı)
4x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi 

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüTitreşim Taşı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...