Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Yeşim Taşı Basic Bileklik 8x11mm Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
El işçiliğiyle özenle hazırlanan her bileklik, özel bir tasarım anlayışını yansıtarak benzersizdir. 8x11mm'lik yeşim taşları, doğanın güzelliklerini bileğinizde hissetmeniz için özel olarak seçilmiştir. Ayrıca ayarlanabilir özelliği sayesinde her bileğe mükemmel bir uyum sağlar.
Yeşim taşının farklı renk tonları, stilinize ve duygusal durumunuza uygun seçenekler sunar.
Her detayda kaliteye önem veriyoruz. Yeşim taşlarımız özenle seçilmiş olup, bileziklerimiz uzman ellerde özenle işlenir. Dayanıklı ve estetik bir tasarım ile uzun ömürlü kullanım vaat eder.
Sevdiklerinize veya kendinize yapacağınız bu özel hediye, doğanın gücünü ve zarafetini taşıyan anlamlı bir jest olacaktır. Doğayla iç içe olmayı sevenler için ideal bir seçenektir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8x11mm Yeşim Taşı Köşeli taşı 
4x2mm Hematit Taşı 
Makrome İpi 

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Yeşim Taşı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...