Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Küre Akik Makrome Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Doğanın güzellikleriyle el işçiliği bir araya geldi! Her biri özenle tasarlanan ve el yapımı kaliteyle üretilen küre akik makrome bilekliklerimiz, zarif tasarımıyla doğayla iç içe bir stil sunuyor.
Deneyimli el işçilerimiz tarafından özenle hazırlanan her bir bileklik, kaliteli makrome ipi ve doğal taşlarla birleştirilerek uzun ömürlü kullanım vaat eder.
Küre akik taşının benzersiz dokusu, her bir bilekliği özel kılar. Zarif tasarımıyla bu bileklikler, günlük kullanımınızı veya özel günlerinizi tamamlamak için mükemmel bir seçenektir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8mm Akik Taşı
5x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...