Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Hint Akiği Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı Hint Akiği silindir bileklik, doğal taşların benzersiz birleşimi ile tasarlanmış modern bir takıdır. Bu bileklik, Hint Akiği taşının doğal tonlarından oluşan bir silindir taşın üzerine yerleştirilmiş diğer taşların birleşiminden oluşur.

Hint Akiği taşı, renkleri, desenleri ve doğal dokusu ile dikkat çeken bir taştır. Bu taşın özellikleri, her taşın benzersizliğini ve özelliklerini yansıtır. Bileklik, doğal taşların benzersiz özelliklerinden yararlanarak tasarlandığından, her bir bileklik farklı ve özel bir görünüme sahiptir.

El yapımı Hint Akiği silindir bileklik, modern ve şık tasarımı ile her türlü kıyafete uyum sağlar ve kişisel stilinizi yansıtır. Ayrıca, bilekliğin enerji yükseltme özellikleri ile de bilinir.

Hint Akiği silindir bileklik, doğal taşların benzersiz birleşimi ile tasarlanmış benzersiz bir takıdır. Modern ve şık tasarımı ile herhangi bir kıyafete uyum sağlar ve kişisel stilinizi yansıtır. Kaliteli malzemeleri ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanım için uygun bir seçenektir.

Ürünümüzde kullanılan materyaller:

5*8mm Silindir Hint Akiği

4*2mm Silindir Hematit taşı

1,5mm Kahverengi Kore ipi

1.3 cm Seven Art Jewelry Zamak Düğme

 

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHint Akiği
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...