Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü Silindir Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı Kaplan gözü silindir bileklikler, özel ve kişisel bir dokunuşla tasarlanır. Her bir bileklik, tasarımcının kişisel dokunuşuyla şekillenir ve böylece her bir bileklik kendine özgü bir karakter taşır.

Kaplan gözü silindir bileklikler, doğanın güzelliklerini yansıtan ve estetik açıdan şık bir görünüm sunan benzersiz bilekliklerdir. Doğal taşların estetiği ile minimalist tasarımın birleştiği bu bileklikler, kendinize özgü bir tarz yaratmanız için mükemmel bir seçenektir.

Kaplan gözü silindir bileklikler, her yaşa ve her zevke uygun birçok farklı modelle sunulur. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

El yapımı Kaplan gözü silindir bileklikler, özel bir hediye seçeneği de sunar. Sevdiklerinize doğanın güzelliklerini yansıtan, özel bir bileklik hediye etmek isterseniz, bu bileklikler harika bir seçenek olabilir.

Doğanın güzellikleriyle ve el işçiliğiyle üretilen Kaplan gözü silindir bileklikler, sizlere güç ve cesaret vererek, kendinize özgü bir tarz yaratmanıza yardımcı olacaklardır.

Ürünümüzde kullanılan materyaller:

5x8mm Kaplan Gözü taşı

5x2 mm Hematit taşı

1,5mm Siyah Kore İpi

1,3 cm Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

 

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Kaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...