Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü Silindir Bileklik 4mm

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El Yapımı Özel Tasarım: Her bir bileklik, usta ellerde özenle hazırlanan doğal kaplan gözü taşı ve kaliteli malzemelerle öne çıkıyor. Sadece takı değil, bir özgünlük ifadesi.
Güç ve Cesaretin Taşı: Kaplan gözü, cesaretin, gücün ve kararlılığın sembolüdür. Bu bileklikle, her adımınıza güç katın, kendinize olan güveninizi yükseltin.

Her Stile Uyum Sağlar: Zarif tasarımı sayesinde her türlü kıyafetle mükemmel bir uyum sağlar. Gündüzleri şıklığınızı vurgularken, geceleri kendinize olan inancınızı yansıtır.

Ürünmüzde Kullanılan Materyaller,
4x4mm Kaplan gözü
4x1mm Hematit Taşı
Kore İpi
SevenArtJewelry Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Kaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...