Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Mavi Varisli Turkuaz Taşı Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Mavi varisli turkuaz taşı bileklik, size her an yanınızda güzellik ve huzur sunacak. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu bileklik, dayanıklı ve kalıcıdır. Her zaman her yerde sizinle birlikte olacak. Bileklik, mavi varisli şeritlerle kaplanmış ve turkuaz taşının güzelliğini maksimize etmek için işlenmiştir. Turkuaz taşı, dünya çapında popüler olan bir taş türüdür ve huzuru, dinginliği ve güzelliği simgeler. Bu bileklik, sizi veya sevdiklerinizi şımartmanın harika bir yoludur. Kendinizi veya sevdiklerinizi özel hissetmek istiyorsanız, mavi varisli turkuaz taşı bileklik tam size göre.

Ürünümüzde 4x4mm Mavi varisli Turkuaz taşı ve 4x2mm Hematit taşı kullanılmıştır.

Güzel günlerde kullanmazı dileriz.

 

 ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüTurkuaz
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...