250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Kaplan Gözü Basic Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kaplan Gözü Basic Bileklik, minimalist tasarımı ile öne çıkan ve doğal taş detayıyla daha göz alıcı bir hale gelen bir aksesuardır.

Kaplan Gözü Basic Bileklik, doğal taş detayı sayesinde, sade tasarımına rağmen daha ilgi çekici bir hale geliyor. Bileklikte kullanılan kaplan gözü taşı, kendine özgü dokusu ve renkleriyle doğal bir güzelliğe sahiptir.

Bileklik elastik olarak yapılması nedeniyle bileğinize rahat ve tam oturmasını sağlanarak hoş bir görünüme sahiptir.

Kaplan Gözü Basic Bileklik, sade ve minimalist tasarımı ile her türlü kıyafetle uyum sağlayabilir. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan bu bileklik, günlük kullanım için idealdir. Ayrıca, sevdiklerinize özel bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

Kaplan Gözü Basic Bileklik, doğal taş detayı ve minimalist tasarımıyla, kaliteli bir aksesuar arayanların ilgisini çekebilir.

Ürümüzde 3x6mm Kaplan Gözü, 1x6mm ve 1x4mm Hematit taşı kullanılmıştır. Ayarlanabilir bir bilekliktir. 

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüKaplan Gözü
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?