Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Sodalit, Akik ve Hematit Taşı Makrome Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Her bir taş doğadan ilham alarak özenle seçilmiş ve ustaca işlenmiştir. Sodalit taşı, iç huzur ve berraklık sunarken, akik taşı cesareti ve korumayı temsil eder. Hematit ise güçlü bir enerji ve denge sağlar.
Her bileklik, sevgi ve dikkatle el yapımıdır. Makrome tekniğiyle örülen bu bileklikler, dayanıklı ve esnek yapılarıyla günlük kullanıma uygundur.
Sevdiklerinize özel günlerde veya sıradan günlerde verilebilecek en anlamlı hediye! Her bir bileklik, sevgi ve pozitif enerjiyle doludur.
Hem kadınlar hem de erkekler için mükemmel bir tamamlayıcı olan bu bileklikler, her kıyafete uyum sağlar ve tarzınızı yansıtır.
Doğal taşların benzersiz desenleri ve renkleri, her bir bilekliği eşsiz kılar. Herkes için özel bir parça.

Ayarlanabilir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
5x8mm Sodalit Taşı
4mm Küp Akik
4x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi 

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit , Sodalit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...