Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü Küre Makrome Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Sizi ve tarzınızı ifade etmek için tasarlanmış eşsiz bir aksesuar arıyorsanız, aradığınızı buldunuz! El yapımı Kaplan Gözü küre kesim makrome bileklik, zarafeti ve şıklığı bir araya getirerek sıradanlıktan uzaklaşıyor.
Kaplan Gözü taşı, doğanın güzelliklerini yansıtan bir sembol olarak bilinir. Bu benzersiz taş, güç, cesaret ve enerjiyi simgeler, bu nedenle bu bileklik sadece şıklığı değil aynı zamanda anlamı da beraberinde getirir.
Her biri özenle seçilen Kaplan Gözü taşları, el işçiliği ile bir araya getirilir. Küre kesim detayları, bileziğin parlaklığını ve çekiciliğini artırır. Renk seçenekleri ve özel tasarımıyla herkesin tarzına uygun bir seçenek sunar.
Her bileklik, sevgi ve özenle el yapımıdır. Kaliteli makrome ip kullanılarak örülen bilezikler, dayanıklılık ve uzun ömürlülük garantisi sunar.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8mm Kaplan Gözü Taşı
5x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Kaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...