Üyeler Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kartal Gözü Basic Bileklik 8x11mm Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
El yapımı Kartal Gözü Basic Bileklik: Kendi tarzınızı yaratın! Bu eşsiz bileklik, 8x11mm boyutundaki etkileyici Kartal Gözü taşıyla tasarlandı. Ayarlanabilir tasarımı sayesinde her bileğe mükemmel uyum sağlar. Sade ve şık görünümüyle öne çıkan bu bileklik, her anınıza zarafet katmak için ideal bir seçenektir. Doğal ve kaliteli malzemelerle el yapımı olarak üretildi. Kendinizi ifade etmenin ve stilinizi konuşturmanın bir yolu olan bu bileklik, her gün kullanım için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Şimdi sipariş verin ve özgün tarzınızı ortaya koyun.

Ayarlanabilir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8x11mm Kartal Gözü Köşeli taşı 
4x2mm Hematit Taşı 
Makrome İpi 


ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...