Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Ametist Taşı Küre Makrome Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Şıklığın ve enerjinin birleşim noktasında buluşmaya hazır mısınız? Sıradışı tasarımı ve doğanın bize sunduğu özel bir taş olan ametistin büyüleyici enerjisiyle öne çıkan el yapımı makrome bilekliğimiz, tarzınıza zarif bir dokunuş katıyor.
Ametist taşı, ruhsal denge ve huzurun sembolü olarak bilinir. Ruhunuzu ve zihninizi sakinleştirirken, pozitif enerjiyi çekmenize yardımcı olur. Her bir küre kesim ametist taşı, bilekliğinizi bir enerji merkezi haline getirir.
Her bir detayı özenle işlenmiş olan bu bileklik, renkli makrome ip kullanılarak el işçiliğiyle özel olarak tasarlandı. Her renk, bilekliğinizi kişiselleştirmenize ve günlük tarzınıza uyum sağlamanıza olanak tanır.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8mm Ametist Taşı
5x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAmetist , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...