Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Tibet Akiği Küre Kesim Makrome Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Tarzınızı ve benzersizliğinizi ön plana çıkarmak için özel olarak tasarlanan bu el yapımı bileklik, doğanın güzelliklerini taşıyan Tibet Akiği ve Hematit taşlarını bir araya getiriyor.
Tibet Akiği, manevi denge ve iç huzur sağlama özelliğiyle bilinir. Hematit ise güç ve enerjiyi temsil eder. Bu bileklik, güzellikleriyle bilinen bu doğal taşları birleştirerek hem stilinizi hem de ruhsal enerjinizi yansıtır.
Her bir bileklik, özenle seçilmiş Tibet Akiği ve Hematit taşları ile el yapımıdır. Küre kesim detayları, bileziğin benzersizliğini ve çekiciliğini vurgular. Renk seçenekleri ve özel tasarımı, kişisel tarzınıza uygun bir seçenek sunar.
Her bir bileklik, uzman eller tarafından özenle tasarlanır ve makrome tekniği ile örülür. Bu, bileziğin dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü garanti altına alır.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8mm Tibet Akiği Taşı
5x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...