Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Rutilli Kuvars Basic Bileklik 8x11mm Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Etkileyici 8x11mm boyutundaki rutilli kuvars taşıyla tasarlanan bu bileklik, zarif ve benzersiz bir görünüm sunuyor. Ayarlanabilir yapısı sayesinde her bileğe mükemmel uyum sağlar ve her anınıza eşlik eder.

Doğanın gücünü bileğinizde hissedin. Her bir taşın benzersiz dokusu ve ışıltısı, sizin tarzınızı ve duygusal bağlarınızı yansıtır. El yapımı özenle hazırlanan bu bileklik, sadece bir takı değil, aynı zamanda özel anılarınızın bir parçası olacak.

Rutilli Kuvars Basic Bileklik ile doğanın gücünü ve güzelliğini her anınızda taşıyın. Şimdi sipariş verin ve özel bir tarzın anahtarı olun.

Ayarlanabilir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8x11mm Kartal Gözü Köşeli taşı 
4x2mm Hematit Taşı 
Makrome İpi 

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Rutil Kuvars
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...