Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Hint Akiği ve Akik Taşı Silindir Makrome Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Hayal gücünüzü ve tarzınızı yansıtan muhteşem aksesuarlarla kendinizi ifade edin! El yapımı Hint akiği silindir makrome bilekliklerimiz, benzersiz tasarımlarıyla sizi büyüleyecek. Doğal malzemeler ve ustalıkla işlenmiş detaylarla, her bir bileklik sadece size özel bir parça sunar.
Sağlığınıza ve çevreye zarar vermeden üretilen doğal malzemelerle, hem zarif görünün hem de doğaya katkıda bulunun.
Sevdiklerinize özel günlerde unutulmaz bir hediye vermek için ideal seçenekler arasında yer alır.
Her biri özenle hazırlanan bu akiği silindir makrome bilekliklerle tarzınızı öne çıkarın. Şimdi sipariş verin ve benzersiz aksesuarlarınızı keşfedin.

Ayarlanabilir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
5x8mm Hint Akiği Taşı
4x2mm Hematit Taşı
4x4mm Akik Taşı
Makrome İpi 

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüHint Akiği
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...