Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Akuamarin Basic Bileklik 8x11mm Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Hayalinizdeki o eşsiz anı, el yapımı Akuamarin Basic Bileklik ile gerçeğe dönüştürün! Zarafeti ve deniz mavisi büyüsünü bir araya getiren bu özel bileklik, etkileyici 8x11mm akuamarin taşı ile tasarlandı. Ayarlanabilir yapısı sayesinde her bileğe mükemmel uyum sağlar, bu da size özel bir deneyim sunar.

Doğanın incelikleri, her bir taşın benzersiz dokusu ve zarafetiyle bileğinizde can buluyor. El emeği ile özenle hazırlanan bu bileklik, sizin benzersiz tarzınızı ve duygusal bağınızı yansıtıyor. Sadece bir takı değil, aynı zamanda özel anılarınızın taşıyıcısı olacak.

Akuamarin Basic Bileklik ile doğanın huzurunu, denizin sakinliğini ve zarafetini her anınızda hissedin. Kendinizi özel hissetmek için şimdi sipariş verin ve doğanın güzelliklerini bileğinizde taşıyın.

Ayarlanabilir Bileklik

Ürünümüzde Kullanılan Matreyaller, 
8x11mm Akuamarin Köşeli taşı 
4x2mm Hematit Taşı 
Makrome İpi 


ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkuamarin , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...