Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü Basic Bileklik 8x11mm Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Doğanın gücünü şıklıkla birleştiren, el yapımı 8x11mm Kaplan Gözü Bileklikleri ile stilinizi ifade edin! Enerji dolu Kaplan Gözü taşları, içsel dengeyi artırırken, el işi zarafetiyle tasarlanan bu özel bileklikler, doğa dostu malzemelerle üretilmiştir. Sürdürülebilirliğin ve benzersizliğin bir araya geldiği bu özel tasarım, sevdiklerinize anlam dolu bir hediye sunmanın mükemmel yolu!

Ayarlanabilir Bileklik

Ürümüzde Kullanılan Materyaller,
8x11mm Kaplan Gözü Köşeli taşı
4x2mm Hematit Taşı
Makrome İpi


ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüKaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...