Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Havlit Taşı Basic Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Havlit Taşı Basic Bileklik, minimalist tasarımı ile öne çıkan ve doğal taş detayıyla daha göz alıcı bir hale gelen bir aksesuardır.

Havlit Taşı Basic Bileklik, doğal taş detayı sayesinde, sade tasarımına rağmen daha ilgi çekici bir hale geliyor. Bileklikte kullanılan havlit taşı, kendine özgü dokusu ve renkleriyle doğal bir güzelliğe sahiptir.

Bileklik elastik olarak yapılması nedeniyle bileğinize rahat ve tam oturmasını sağlanarak hoş bir görünüme sahiptir.

Havlit Taşı Basic Bileklik, sade ve minimalist tasarımı ile her türlü kıyafetle uyum sağlayabilir. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan bu bileklik, günlük kullanım için idealdir. Ayrıca, sevdiklerinize özel bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

Havlit Taşı Basic Bileklik, doğal taş detayı ve minimalist tasarımıyla, kaliteli bir aksesuar arayanların ilgisini çekebilir.

Ürümüzde 3x6mm Havlit taşı, 1x6mm ve 1x4mm Hematit taşı kullanılmıştır. Ayarlanabilir bir bilekliktir. 

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

 

ÖNEMLİ UYARI

Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHavlit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...