Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Akik, Obsidyen ve Hematit Taşları Slim Doğal Taş Makrome Bileklik, Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Akik, Obsidyen ve Hematit Taşları Slim Doğal Taş Makrome Bileklik, Ayarlanabilir Her bir taşın benzersiz özellikleri, bu bilekliği sadece görsel açıdan değil, aynı zamanda enerji ve duygusal denge açısından da özel kılar. Ayarlanabilir makrome tekniği sayesinde her bileğe uyum sağlar.

Doğal taşların eşsiz güzelliği ve makrome tasarımın modern dokunuşuyla bu bileklik, hem günlük kullanım için hem de özel anlarda mükemmel bir aksesuardır. Kendinize veya sevdiklerinize özel bir hediye olarak düşünülebilir.


Ürünümüzde kullanılan materyaller:
4x4mm Obsidyen Taşı Silindir Kesim,
4x1mm Hematit taşı,
4 mm Akik Taşı Küre Kesim,
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit , Obsidyen
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...