Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Turkuaz, Hematit ve Sedef Taşları Slim Doğal Taş, Makrome Bileklik, Ayarlanabilir

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Estetik ve enerjiyi bir araya getiren Turkuaz, Hematit ve Sedef Taşları Slim Doğal Taş Makrome Bileklik ile stilinizi tamamlayın ve içsel dengeyi yakalayın. Doğanın en güzel yaratımlarını bileğinizde taşıyan bu el yapımı makrome bileklik, hem zarif tasarımıyla hem de taşların özel enerjileriyle sizi sarmalayacak.

Ürünümüzde kullanılan materyaller:
4x4mm Varisli Turkuaz,
4x1mm Hematit taşı,
4x2mm Sedef Taşı
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Sedef , Turkuaz
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...