Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kurşun Obsidyen Uçlu Akik Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Doğal Taş Kurşun Obsidyen Uçlu Akik Kolye, benzersiz doğal taşların muhteşem birleşimiyle tasarlanan zarif bir aksesuardır. Hem estetik bir görünüm sağlarken hem de enerji ve koruyucu özellikleriyle sizi destekler.
Bu özel kolye, doğal ve el işçiliği ile üretilen yüksek kaliteli kurşun obsidyen ve akik taşlarından oluşur.
Kolyenin uç kısmı özel olarak işlenmiş ve elegant bir şekilde tasarlanmıştır. Şık ve minimal bir tarzı yansıtan bu uç, kolyenin görsel cazibesini artırırken aynı zamanda bir farkındalık simgesi olarak da kullanılabilir.
Kurşun Obsidyen Uçlu Akik Kolye, her mevsimde ve her şıklıkta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şık bir gece elbisesiyle kombinleyebileceğiniz gibi, günlük kıyafetlerinize de kolayca uyum sağlar. 
Kolyemiz 70 cm olarak üretilmektedir.
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Obsidyen
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...