300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Rutilli Kuvars, Jasper Taşı ve Akik Gümüş Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı kolyemizde, rutilli kuvars ve jasper taşları ile beraber 925 Ayar Gümüş aksesuarlar kullanılmıştır. Rutilli kuvars, parlak ve parıltılı bir taştır ve genellikle pembe, kahverengi ve siyah renklerde bulunur. Jasper ise, genellikle kahverengi, kırmızı veya siyah renklerde olan ve doğal olarak meydana gelen bir taştır. Bu iki taşın bir arada kullanılması, kolyenin güzel bir görünüm kazandırmaktadır. El yapımı takılar, çok daha özel ve değerli olurlar çünkü her biri el emeği ile üretilmiştir ve her biri farklı olabilirler. Gümüş rengi nedeniyle de kolyenin zarif görünmesine yardımcı olur. Bu kolye, günlük yaşamda ve özel davetlerde de kullanılabilecek bir parçadır.

Ürünümüzde 4mm Facet kesim Akik, 8mm Jasper ve Rutilli kuvars uç kulannılarak 925 ayar gümüş aksesuarlar ile üretilmektedir.

Kolyemizin uzunluğu 55 cm olup Kolye ucu ile beraber 60 cm olmaktadır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüAkik , Hematit , Rutil Kuvars
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...