Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Obsidyen, Akik ve Hematit Taşı Tarz Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Güçlü enerjilerin buluştuğu bu eşsiz koleksiyon, obsidyen ve hematit taşlarını şıklıkla birleştiriyor. Her bir bileklik, tarzınıza güç katarken doğal taşların benzersiz özelliklerini sunuyor.
Obsidyen taşı, negatif enerjiyi uzaklaştırmak ve içsel güçle bağlantı kurmak için bilinir. Bu özel taş, kişisel gelişim ve zihinsel netlik arayanlar için mükemmel bir seçenektir.
Hematit, güçlü bir koruyucu taş olarak bilinir ve enerjiyi dengeleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda şıklığı ve zarafeti ile bilinen bu taş, bileğinizde güçlü bir etki bırakacak.
Her bir bileklik, deneyimli zanaatkarlar tarafından özenle tasarlanmış ve üretilmiştir. Obsidyen ve hematit taşları, özel bir estetikle bir araya getirilerek benzersiz bir tarz sunar.
Bu obsidyen ve hematit taşı bileklikleri, günlük stilinizi tamamlamak veya özel günlerde fark yaratmak için mükemmel bir seçenektir. Enerji dolu tasarımıyla dikkat çekin!

Ürünmüzde Kullanılan Materyaller,
4x4mm Obsidyen Taşı
4x2mm Hematit Taşı
3mm Akik Taşı
Kore ipi
Zamak Seven Art Jewelry Düğme

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 
MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit , Obsidyen
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...