Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Hematit Gri Zırh Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Hematit taşından yapılmış gri zırh bileklik, elegant ve şık bir tasarıma sahiptir. Hematit, metalik bir görünüme sahip olan ve yapısı itibariyle magnetik özelliklere sahip bir taştır. Bilekliğimiz hem günlük hayatta hem de daha resmi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Gri zırh kaplama, taşın doğal görünümünü koruyarak aynı zamanda bilekliğin dayanıklılığını arttırır. Bileklik, farklı boyutlarda sunulabilir ve her bileklik boyutu, her bilek ölçüsüne uygun olarak ayarlanabilir. Aynı zamanda, bileklik kolayca temizlenebilir ve uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanılabilir.

Ürünümüzde 6x6mm ve 2mm Hematit taşları, 1.5mm kore ipi ve 1,3 cm Zamak Düğme kullanılmaktadır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

 

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüHematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...