Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Hematit Taşı Bakır Kenar Şeritli Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Zanaatkârlığın ve doğanın gücünün birleşimiyle ortaya çıkan bu el yapımı bilezik, sadece bir aksesuar değil, aynı zamanda özel bir sanat eseri. Her detayı ustalıkla işlenmiş bu Hematit Taşı Bakır Kenar Şeritli Bileklik, benzersiz desenleri ve enerji yüklü doğal taşıyla tarzınıza bir dokunuş katıyor.
Bu bileklik, usta zanaatkârlar tarafından özenle tasarlanmış ve elde üretilmiştir. Her bir detay, özel bir sanat eseri oluşturmak üzere seçilmiş ve işlenmiştir. Doğal hematit taşının çekici desenleri, her bileziği eşsiz kılar ve kişisel bir hikaye taşır.
Hematit taşı, enerji akışını düzenleme ve güçlendirme konusunda binlerce yıldır kullanılan bir taştır. Bu bilezik, sizin enerji dolu her anınızda yanınızda olacak ve kendinizi güçlü, zarif ve şık hissetmenize yardımcı olacaktır.
Ürünümüzde kullanılan materyaller;
6x6mm Hematit taşı,
2x2mm Hematit taşı rondela,
Kore İpi
Zamak Düğme
ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz


 
MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...