Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Havlit Taşı ve Hematit Taşı Tarz Doğal Taş Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Zarifliği ve kaliteyi bir araya getiren Havlit Taşı ve Hematit Taşı Tarz Doğal Taş Bileklik, özenle el yapımı olarak tasarlanmış eşsiz bir parçadır. Doğanın güzelliklerini estetikle birleştiren bu bileklik, hem stilinizi tamamlar hem de benzersiz enerjileriyle sizi sarar.
Her adımınızda tarzınızı ve zerafetinizi yansıtacak olan bu bileklik, kaliteyi ve el yapımı tasarımın özgün bir ifadesini taşır. Hem günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olacak hem de özel anlarınıza değer katacak olan bu bileklik, kendinize veya sevdiklerinize unutulmaz bir hediye seçeneği sunar.
Havlit Taşı ve Hematit Taşı Tarz Doğal Taş Bileklik ile kaliteyi ve el yapımı tasarımın eşsizliğini yaşayın. Her detayı özenle düşünülmüş bu özel bileklik, doğanın benzersiz taşlarını ve insan elinin dokunuşunu bir araya getirerek tarzınıza ve yaşamınıza anlam katacaktır.

Ürünümüzde kullanılan materyaller:
4x4mm Havlit taşı,
4x1mm Hematit taşı,
Kore ipi
Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHavlit , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...