Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kehribar, Kaplangözü, Akik, Hematit Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Ürünümüzün içerisinde 4mm Kehribar, 3mm Kaplan Gözü, 3mm Akik, 1*3mm Hematit taşları kullanılmıştır.
Kolye ölçümüz 60 cmdir.
 
Doğal taş kolyemiz Damla kehribar ve A kalite Kaplangözü , Akik ve Hematit taşlarından üretilmiş el yapımı tasarım bir üründür. 
 
Kehribar taşı, son yılların en fazla tercih edilen bir okadar da kıymetli taşlarından biri. O  aslında milyonlarca yıl öncesinde oluşmuş ve binlerce yıldır birçok medeniyette kullanılmış bir taş… Kehribar diğer adıyla Amber, bir çam ağacı türünün milyonlarca yılda fosilleşmesiyle oluşan reçinesidir. Kehribar taşı, bugün süs eşyası ve takı yapımında kullanılıyor. Açık sarıdan kızıla kadar çeşitli renklerde yarı saydam ve kolay kırılabilen bir fosildir. Bir yere gömüldüğü zaman ufak cisimleri kendine çekme özelliği kazanabilen bir taştır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit , Kaplan Gözü , Kehribar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...