Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Küp Hematit ve Akik Taşı Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Sıra dışı bir tarz arıyorsanız, bu el yapımı kolye tam size göre! Doğanın gücünü ve zarafetini taşıyan bu kolye, her görünümü tamamlayacak.
Bu kolye, akik ve küp hematit taşlarının muhteşem bir birleşimini sunuyor. Akik, iç huzuru ve dengeyi simgelerken, hematit taşı güç ve kararlılık verir. Tarzınızı ve enerjinizi yansıtmak için mükemmel bir seçim!
Her bir detayı özenle işlenmiş bu kolye, kaliteli malzemelerle ve uzman ellerle titizlikle hazırlandı. Her bir taşın özel seçimi ve işlenmesi, kolyenin benzersizliğini ve kalitesini garanti eder.
Her bir kolye, doğadan ilham alınarak özenle tasarlandı ve elde üretildi. Her parça, doğal taşların eşsiz güzelliğini ve enerjisini taşır. Siz de doğanın gücünü stilinize katın!
Sevdiklerinizi mutlu etmek için mükemmel bir seçenek! Doğanın gücünü ve zarafetini bir araya getiren bu kolye, unutulmaz bir hediye olacak.

Kolyemiz 56 cm olarak üretilmektedir.

Ürünümüzde kullanılan Materyaller,
4mm Küre Akik Taşı
4x4mm Küp Hematit Taşı
4x1mm Hematit Taşı
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...