Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Siyah Akik ve Hematit Taşı Silindir Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Eşsiz ve özel bir tarz arayanlar için el yapımı siyah akik silindir kolye burada! Usta ellerden çıkan bu özel tasarım, doğanın benzersiz güzelliklerini ve el emeğini bir araya getiriyor.

Her bir detayı özenle işlenmiş olan bu kolye, siyah akik taşının doğal çekiciliğini ön plana çıkararak sizi etkileyici bir şıklığa kavuşturuyor. El yapımı olması, her bir kolyenin diğerinden farklı ve özel olmasını sağlıyor.

Kendinizi özel hissetmek, tarzınıza benzersiz bir dokunuş eklemek ve el emeğiyle yapılmış bir sanat eserini taşımak istiyorsanız, el yapımı siyah akik silindir kolye tam size göre! Doğanın zarafeti ve ustalıkla buluşan bu kolyeyi hemen keşfedin ve özel anlarınıza değer katın!

Kolye Boyu: 56 cm olup kalınlığı 6mm'dir.

Ürünümüzde Kullanılan Materyaller;

3x6 mm Siyah Akik Taşı,
6x1 mm Hematit Taşı,
4x1 mm Hematit Taşı  
Makrome İpi

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz

MateryalDoğal Taş
Taş TürüAkik , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...