Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Turuncu Lacivert Makrome İp Bileklik, Antik Gümüş Düğme

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

   El yapımı ürünümüz yüksek kaliteli makrome ip kullanılarak el emeği ile üretilmiştir. İp, parlak ve süet gibi görünümleri olan bir malzeme olduğu için bilekliklerimiz göz alıcı ve şık bir görünüme sahiptir. Bilekliklerimiz, çeşitli renklerde ve desenlerde mevcuttur ve kişisel tarzınıza uygun bir seçenek bulmanız için çeşitlilik sunar. Ayrıca, bu bileklikler sadece güzel görünümlü değil, aynı zamanda hafif ve rahat da yapılmışlardır. El yapımı tasarım makrome ip bilekliklerimiz, günlük kullanım için mükemmel bir seçimdir ve aynı zamanda hediye olarak da muhteşem bir seçim olacaktır. Unutmayın, her bileklik el emeği ile üretildiğinden, her bir tane benzersizdir ve özel bir anlam taşır.

Ürünümüzde Kore ipi ve Antik gümüş düğme kullanılmıştır.

 

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

MateryalGümüş
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...