Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Kaplan Gözü ve Hematit Taşı Tarz Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
El yapımı Kaplan Gözü Hematit Tarz Bileklik, güçlü ve zarif bir taş kombinasyonunu bir araya getirir. Bu özel bileklik, kendinizi güçlü hissetmek ve enerjinizi dengelemek istediğinizde mükemmel bir seçenektir. Hematit, enerjinizi yükseltirken, Kaplan Gözü özgüveninizi artırabilir. Her biri el yapımı özenle tasarlanmış olan bu bileklik, estetik ve anlam dolu bir aksesuar sunar. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneği. Hemen sipariş verin ve doğal taşların gücünü hissedin!

Ürünümüzde kullanılan materyaller:
4x4mm Kaplan Gözü taşı,
4x1mm Hematit taşı,
Kore ipi
Zamak Düğme

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş
Taş TürüHematit , Kaplan Gözü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...