Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Haki Yeşil Zirkon Bileklik

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı tasarım ürünümüzde 4mm Zirkon taşı, 1mm Kore İpi ve Gümüş düğme kullanılarak üretilmektedir.

Dilediğiniz ölçüde yapılabilmektedir.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Zirkon, saf zirkonyum oksit kristallerinden yapılmış bir mücevherdir. Zirkon, kristal yapısının nedeniyle parlak ve parıltılı bir görünümü vardır ve bu nedenle bilekliklerde, yüzüklerde ve kolyelerde sıkça kullanılır.

Zirkon bileklikleri, genellikle doğal zirkon taşlarının kesilip işlenmesiyle yapılır ve genellikle farklı şekillerde, renklerde ve boyutlarda bulunabilirler.

Eğer zirkon bileklikleri hediye etmek istiyorsanız, hediye alacağınız kişinin tercihine göre farklı şekillerde, renklerde ve boyutlarda bileklikler seçebilirsiniz. Zirkon bileklikleri, parlak ve parıltılı görünümü nedeniyle hediye olarak çok sevilen ve beğenilen bir seçenektir.

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüZirkon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...