1500 TL Üzeri %5 - 2500 TL Üzeri %10 İNDİRİM
300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet... 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo... %100 Müşteri Memnuniyeti... Satış Sonrası Hizmet...

Kahverengi Mavi Makrome İp Bileklik, Antik Gümüş Düğme

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı ürünümüz yüksek kaliteli makrome ip kullanılarak el emeği ile üretilmiştir. İp, parlak ve süet gibi görünümleri olan bir malzeme olduğu için bilekliklerimiz göz alıcı ve şık bir görünüme sahiptir. Bilekliklerimiz, çeşitli renklerde ve desenlerde mevcuttur ve kişisel tarzınıza uygun bir seçenek bulmanız için çeşitlilik sunar. Ayrıca, bu bileklikler sadece güzel görünümlü değil, aynı zamanda hafif ve rahat da yapılmışlardır. El yapımı tasarım makrome ip bilekliklerimiz, günlük kullanım için mükemmel bir seçimdir ve aynı zamanda hediye olarak da muhteşem bir seçim olacaktır. Unutmayın, her bileklik el emeği ile üretildiğinden, her bir tane benzersizdir ve özel bir anlam taşır.

Ürünümüzde Kore ipi ve Antik gümüş düğme kullanılmıştır.

 

ÖNEMLİ UYARI

Uzun ömürlü kullanım için su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğu için desenleri değişiklik gösterebilir.

MateryalGümüş
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...