Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Gri İnci Gümüş Kolye

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Renklendirilmiş Kültür Gri İnci Gümüş Kolyeler Estetik ve Zarafetin Buluşması

Ürünümüz 50 cm olarak üretilmektedir. Farklı ölçüler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğanın gizemini yansıtan gri inci gümüş kolyelerimizle tarzınızı taçlandırın. Her biri özenle işlenmiş, zarif ve şık tasarımlarımızla özel anlarınıza değer katın.

El yapımı ve özel tasarım kolyelerimiz, inci ve gümüşün muhteşem uyumunu sunar. Sadelik ve sofistike detaylarla bezenmiş olan bu parçalar, eşsiz bir stil vurgusu yapar.

Gri incilerin gizemli parıltısı, doğadan ilham alarak tasarlanan kolyelerimizde kendini gösterir. Doğanın sakin güzelliği ve gümüşün zarafeti, her anınıza değer katmaya hazır.

Kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmanın en zarif yolu olan gri inci gümüş kolyelerimiz, her tarza uyum sağlar. Özel günlerde veya günlük kullanımda, stilinizi tamamlayacak eşsiz bir seçenek sunar.

Estetik ve zarafetin buluştuğu bu kolyeler, her anınıza değer katacak eşsiz parçalardır. Gri inci gümüş kolyelerimizle, kendinizi özel hissedin ve stilinizi kutlayın.
Ürünümüzde Kullanılan Materyaller,
8x6 mm Renklendirilmiş Kültür İncisi
Gümüş kapama ekipmanları

ÖNEMLİ UYARI
Kullanılan taşların doğal taş olmasından dolayı ürün desenlerinde farklılıklar oluşabilir.
Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

MateryalGümüş
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...