Üyelere Özel 1500 TL ve Üzeri Alışverişler %10 İndirim!!
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti... Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz... Peşin Fiyatına 3 Taksit... Satış Sonrası Hizmet... %100 Müşteri Memnuniyeti...

Ametist ve Hematit Gümüş Bileklik ve Kolye Set

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

El yapımı ürünümüz ametist ve hematit taşları ile beraber 925 ayar gümüş aksesuarlar kullanılarak üretilmektedir. Ametist, mor renkli bir taştır ve genellikle kristal şeklinde bulunur. Hematit taşı ise siyah veya koyu gri renkte demirden oluşan mineraldir. Bu iki taşın bir arada kullanılması, takı setine güzel bir görünüm kazandırmaktadır. El yapımı takı setleri, çok daha özel ve değerli olurlar çünkü her biri el emeği ile üretilmiştir. Gümüş rengi nedeniyle de takı setinin zarif görünmesine yardımcı olur.

Ürünümüzde 4x2mm ametist ve 4x1mm hematit taşı ile beraber 925 ayar gümüş aksesuarlar kullanılmıştır.

Kolyemiz 46-53 cm Bilekliğimiz ise 15-20 cm arasında ayarlanabilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI

Ürününüzü su veya kimyasal sıvılarla temastan uzak tutmalısınız. Ürününüz su ile temas ettiğinde doğal taşlara bir şey olmaz fakat ip kısımlarının ömrünü azaltmış olursunuz.  Ürününüzün temizliğini nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MateryalDoğal Taş , Gümüş
Taş TürüAmetist , Hematit
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi şu an bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...